кавга

Пронајдени се 8 резултати на тема „кавга“
Познати

НАЛУТЕНА ИЗЛЕЗЕ ОД АВТОМОБИЛОТ И СЕДНА НА АВТОБУСКАТА ПОСТОЈКА – кавга помеѓу Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче (ФОТО)

Пејачката и ќерка на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, се скарала со своето момче Ѓорѓе Куљиќ. Двојката била „фатена“ од екипата...