Катланово

Пронајдени се 14 резултати на тема „Катланово“
Вести

Власта во паника: Спасовски и Царовска едвај ги пребројаа дваесетината граѓани во Катланово со кого остварија средба (ФОТО)

Техничкиот премиер на Македонија Оливер Спасовски и вицепремиерот за економски прашања Мила Царовска вечерва се сретна со граѓаните...