катја

Пронајдени се 6 резултати на тема „катја“
Познати

Наташа Беквалац направи вистинска бајка во својот дом за роденденот на ќерката- за ваква глетка мечтае речиси секое дете (ФОТО)

Ќерката на српската пејачка Наташа Беквалац вчера на 28 февруари наполни три години, а нејзината мајка во нивниот семеен дом и приредила...
Занимливости

Нејзината мајка и ја одгризала усната затоа што плачела: Почина девојчето чиј случај ја расплака цела Русија

Деветгодишната Катја Спесивцева од Русија почина поради неочекуван застој на работата на срцето. Малата Катја на руската јавност и...
Познати

Ранлива и емотивна: По животната драма Беквалац сподели фотографија и откри по кого лудува, фановите без здив (ФОТО)

Откако Наташа Беквалац преживеа животна драма реши да го промени својот живот од корен. Пејачката на својот Инстаграм профил секојдневно...
Познати

Денеска ја виде втор пат во животот- Сопругот кој ја претепа Беквалац се сретна со пејачката, ќе се шокирате од нејзината реакција (ФОТО)

Наташа Беквалац ја донесе малечката Катја во Центарот за социјална работа за да може Лука Лазукиќ да ја види својата ќерка. Лазукиќ...