Катарина Шишмановиќ

Пронајдени се 5 резултати на тема „Катарина Шишмановиќ“
Познати

Нема место на земјата кое го нема посетено – убавицата од пред малите екрани се повлече од медиумите, па со години го живее својот сон

Катарина Шишмановиќ важеше за една од најубавите водителки во Србија, а во последните неколку години се повлече од малите екрани и тешко...
Познати

Сите ја обожуваа водителката на „Се за љубов“, а потоа се повлече од јавноста – денес ужива во луксуз и изгледа вака (ФОТО)

Убавата водителка која сите ја паметат по емисијата „Се за љубов“ во минатото ги разубавуваше малите екрани речиси постојано, а потоа...
Познати

Им помагаше на луѓето да ја вратат изгубената љубов, а и самата беше оставена- денес ужива целосно во животот (ФОТО)

Српската водителка Катарина Шишмановиќ остана запаметена како водителка на емисијата чија главна тема беше љубовта – „Се за љубовта“. Сепак...