Катарина Радивојевиќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „Катарина Радивојевиќ“
Познати

Игор Којиќ познатата актерка ја остави поради Северина: Биле во тајна врска, а тој не бил единствениот кој ја оставил неа за Хрватка (ФОТО)

Северина и Игор Којиќ официјално се разведоа пред неколку дена  во граѓанскиот суд во Загреб. -Одлуката за развод ја донесовме заедно,...
Познати

Оваа убавица остана со скршено срце кога Игор ја остави за Северина: Сите ја знаете актерката која беше многу заљубена (ФОТО)

Поранешната девојка на Игор Којиќ беше скршена кога фудбалскиот менаџер ја остави поради Северина. Иако тогаш приказната за пропаѓањето...