катарина ивановска

Пронајдени се 18 резултати на тема „катарина ивановска“
Познати

Тамара Тодевска и Катарина Ивановска повторно скарани, двете си ги избришале сите спомени од социјалните мрежи

Најдобрите другарки, пејачката Тамара Тодевска и познатата манекенка Катарина Ивановска повторно не се во добри односи, дознава тимот...
Познати

Катарина со фотографија од болница кога за прв пат ја здогледа ќерката: „Оваа мала херојка пред две години ми го освои срцето засекогаш“ (ФОТО)

Македонскиот модел Катарина Ивановска во 2019 година за вторпат се реализираше во улогата на мајка и на свет донесе девојче. Катарина...
Познати

ФОТО: Катарина во елегантно издание заедно со својот син во парк – повторно го привлече вниманието кон себе

Македонската убавица, манекенката Катарина Ивановска, заедно со својот син Вања присуствувала на „Скопје лајт арт дистрикт“ – фестивалот...
Познати

Катарина Ивановска пред хамлетовска дилема: На Ева Херцигова наликува или е иста Линда Еванџелиста, прашање е сега? (ФОТО)

За разлика од многу жени, кои по породувањето се борат со вишокот на килограми и се обидуваат на секој начин да ја вратат формата од пред...