катарина грујиќ

Пронајдени се 10 резултати на тема „катарина грујиќ“
Познати

Српската пејачка изгорена и изгребана на сите страни- сите се загрижија откако ги видоа овие фотографии кои не ги криеше од јавноста

Српската пејачка Катарина Грујиќ на својот Инстаграм профил сподели загрижувачки фотографии по што фановите се стаписаа. Имено таа...
Македонија

Ги покажа совршено декорираните јајца, па откри како живее- фановите подзинаа од златните детали во домот на српската пејачка (ФОТО)

Српската пејачка Катарина Грујиќ во својот дом денеска го прославува Велигден заедно со семејството. Таа на својот Инстаграм профил...
Познати

Српската пејачка која доживеа пекол видно ослабена излезе од болница – кога ќе и ги видите раните на рацете ќе занемете од болка (ФОТО)

Српската пејачка Катарина Грујиќ денеска излезе од болница каде помина неколку дена поради јаката инфекција која ја доби на бубрегот. По...
Познати

Од кралските детали вредни брдо пари ќе ви се заврти во умот- српската пејачка ги отвори вратите на својот луксузен дом (ФОТО)

Пејачката Катарина Грујиќ не може да замисли ден без своето семејство за кое е многу врзана. Во луксузната семејна куќа со базен, која...
Познати

Катарина се онесвести пред снимањето на спот: Причината треба да биде лекција за сите девојки кои се на диета

Атрактивната српска пејачка Катарина Грујиќ се соочила со здравствени проблеми откако ја променила исхраната поради желба да ослаби. Имено,...