карлеуша

Пронајдени се 10 резултати на тема „карлеуша“
Познати

Драма на снимањето на „Ѕвездите на Гранд: Карлеуша толку ја разбеснела Бекута, па фолкерката станала за буквално да и ја затне устата (ФОТО)

Верните гледачи на „Ѕвездите на Гранд“ судејќи по најавата, ги очекува уште една бурна емисија. Имено, Јелена Карлеуша карикирала пеење...