карди би

Пронајдени се 7 резултати на тема „карди би“
Познати

Кога ти рекле смисли костим, не мислеле да ги соблечеш гаќите- славната пејачка со безобразна маска за ноќта на вештерките (ФОТО+18)

Во морето на славните личности кои со месеци наназад ги подготвуваат своите маски за ноќта на вештерките, една од најславните раперки...
Познати

Едвај ги додржа градите во длабокото деколте, но една грешка на пејачката го препоти целиот ноќен клуб (ФОТО)

Контроверзната пејачка Карди Би се појави во еден ноќен клуб во Лос Анџелес во провокативно издание и ги излуди фановите. Имено пејачката...