карди би

Пронајдени се 16 резултати на тема „карди би“
Познати

За две чанти даде цело богатство: За новите „бебиња“ на светската пејачка постој и листа на чекање, жените ќе полудат по нив (ФОТО)

Популарната пејачка Карди Би позната е по тоа што е зависник од убави чанти, а за истите парите речиси и да не ги жали. Таа во својата...
Познати

Вулгарно, кич или секси? Карди предизвика ”хаос” на социјалните мрежи поради сексапилните фотографии, еден детаљ го одвлекува вниманието

Славната раперка отсекогаш изненадувала со фотографиите кои што ги споделува на социјалните мрежи, па и овојпат го направи тоа. Американската...
Познати

Кога ти рекле смисли костим, не мислеле да ги соблечеш гаќите- славната пејачка со безобразна маска за ноќта на вештерките (ФОТО+18)

Во морето на славните личности кои со месеци наназад ги подготвуваат своите маски за ноќта на вештерките, една од најславните раперки...
Познати

Едвај ги додржа градите во длабокото деколте, но една грешка на пејачката го препоти целиот ноќен клуб (ФОТО)

Контроверзната пејачка Карди Би се појави во еден ноќен клуб во Лос Анџелес во провокативно издание и ги излуди фановите. Имено пејачката...