карамбол

Пронајдени се 4 резултати на тема „карамбол“
Македонија

Драматичен карамбол среде центарот на Скопје пред започнување на полицискиот час предизвика застој во сообраќајот (ФОТО)

Вистински застој во овие моменти се случува во центарот на Скопје кај Соборниот храм откако се судриле четири автомобили дознава КУРИР. Според...