канибал

Пронајдени се 6 резултати на тема „канибал“
Живот и стил

Морбидна песна за исчезнатата Медлин: Момче пее дека таа се наоѓа во неговиот фрижидер и дека од неа направил сендвичи (ВИДЕО)

Едно момче е снимено додека пее песна за исчезнатото британско девојче Медлин Мекен. Во бизарниот текст на песната, тој нагласува дека...
Вести

Немате слушнато за поголем ужас: Канибал раскажал за своите грозоморни дела, се онесвестил дури и неговиот адвокат!

Босанскиот човекојадец, кој си ја јадел сопствената мајка, ги шокира сите присутни на судењето, а неговиот адвокат се онесвести. Истражниот...
Занимливости

Му се допаднал вкусот на нејзиниот мозок: Најбрутално признание досега- момче ја убил и изел својата 14 години постара љубовница (ФОТО)

Димитриј Лунчин (21) станал опседнат со канибализам откако читал за канибалот од Милвоки, Џефри Лаконел Дахмер, кој силувал и убил 17 деца...