канализација

Пронајдени се 10 резултати на тема „канализација“
Занимливости

Ги мачела неподнослива миризба во спалната соба – од ова што го нашле под тепихот ќе ви се згрози животот (ВИДЕО)

Корисничката на Тикток, Кенди Рејн, неодамна одлучи да реновира куќа стара повеќе од половина век, а една од причините била неподносливата...
Занимливости

ВИСТИНСКИ ЧУДО: Момче преживеало 13 часа во канализација, не би го спасиле да не бил овој суперхерој (ВИДЕО)

Тринаесетгодишното момче Џеси Хернандес, само чудо успеало да го спаси од канализациска цевка во Лос Анџелес, каде поминал скоро 13 часа,...