камп

Пронајдени се 5 резултати на тема „камп“
Вести

СКАНДАЛ: Средношколци од Скопје со шокантни активности на камп – си ги боеле половите органи, цртале слики со секс пози до манастир!

Татко на средношколка од Скопје, за „Слободен печат“ сведочи дека неговата малолетна ќерка викендов доживеала шок од активности кои...
Фудбал

Почна пријавувањето за кампот на најтрофејниот фудбалски колектив на планетата ” Реал Мадрид” и оваа година поддржано од Кожувчанка

Вториот фудбалски камп на Реал Мадрид Фондација ќе се реализира од 14 до 18 јануари 2019 во Охрид, на брегот на живописното Охридско езеро,...