кајли џенер

Пронајдени се 32 резултати на тема „кајли џенер“
Познати

По откажувањето на шоуто, Ким Кардашијан промовира облини на плажа, Кајли деколте, а Кендал по кафе со влечки (ФОТО)

Ријалити ѕвездите уживаат во Малибу откако го најавија крајот на нивното реално шоу. Пред некој ден, Ким Кардашијан најави дека реалното...
Познати

Кајли Џенер пред два месеца летала со хеликоптерот на Коби- пилотот го опиша со два збора, а по сето ова сè ќе ви се разјасни (ФОТО)

Кајли Џенер откри дека неодамна и самата патувала со истиот хеликоптер во кој загина Коби Брајант, а го управувал и истиот пилот, Ара...