кајли џенер

Пронајдени се 14 резултати на тема „кајли џенер“
Познати

Толку се напи што мораше Брза помош да ја извади: Познатата манекенка направи скандал на роденденска прослава (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Кога Кардашијанки слават, тоа дефинитивно е случување за кое се зборува со денови. Кајли Џенер неодамна го прослави својот 21 роденден,...