кафеани

Пронајдени се 7 резултати на тема „кафеани“
Вести

Отворање на градинки и кафеани, намалување на полициски час: Комисијата за заразни болести ќе расправа за олабавување на мерките

Отворање на угостителските објекти, на градинките и намалување на полицискиот час, се некои од темите за кои Комисијата за заразни болести...
Вести

„А швалерација забранета ли е?“: Граѓаните со потсмев кон забраната на СДСМ до функционерите кои одат по кафеани (ФОТО)

Освен бројните скандали во кои се вплеткани функционери на СДСМ, ниската доверба која ја имаат од народот, а тоа го гледаат по сите предизборни...