кафе бар

Пронајдени се 8 резултати на тема „кафе бар“
Регион

И покрај забраната за работа, го отвориле локалот: Едниот муштерија се сокрил под шанкот, другиот во тоалетот – Моментот кога полицијата упадна во отворениот кафе бар! (ВИДЕО)

Албанската полиција продолжува со редовните контроли на целата територија во земјата, со цел да се осигураат дека предложените мерки...