Кадри Весели

Пронајдени се 18 резултати на тема „Кадри Весели“
Регион

Хаос во косовскиот политички врв: Сопругата на претседателот Хашим Тачи во љубовна врска со собранискиот спикер Весели

Голем секс скандал ја тресе политичката сцена во Косово. Како што објавуваат српските медиуми во него има три главни актери, а тоа се...