јорм

Пронајдени се 6 резултати на тема „јорм“
Вести

ОЈО со обвинителен акт за 30 лица за настаните за 27 април поради „терористичко загрозување на уставниот поредок и безбедноста“

Јавното обвинителство на РМ денеска до основниот суд Скопје 1 поднесе обвинителен акт против 30 лица во врска со настаните од 27 април...