јо

Пронајдени се 30 резултати на тема „јо“
Вести

Силување на правото, циркус координиран од власта- правните експерти едногласни за наредбата на Јанева за предавање на предметите на СЈО во ЈО

Не постои законски основ да редовните јавни oбвинитeлcтвa ги превземат предметите кои се започнати од СЈО, ова е одговорот кој правната...