јелена томашевиќ

Пронајдени се 5 резултати на тема „јелена томашевиќ“
Познати

Ќерка ми веќе ми „краде“ од гардеробата, а јас не сакам да трошам пари на скапи работи: Јелена Томашевиќ отворено признава

Српската пејачка Јелена Томашевиќ вели дека научила како да ги сака своите маани и не се мачи да купува скапа облека. Пејачката истакна...
Познати

Црвената тоалета ги истакна атрибутите кои таа ги крие со години: Јелена Томашевиќ е српската Џенифер Лопез (ФОТО)

Во завршниот дел на „Беовизија“ настапија  и старите победници кои ја претставуваа Србија на Евровизија. Меѓу нив, секако настапи...