јелена розга

Пронајдени се 37 резултати на тема „јелена розга“
Познати

Кога ќе ја видите неа, веднаш ќе заборавите на Розга: Поранешното момче на пејачката ја остави пред олтар поради оваа секс бомба (ФОТО)

Музичарот Стјепан Хаусер долго време беше во врска со пејачката Јелена Розга, а откако ја остави, тој заплови во луда романса со убавата...
Познати

Неговата реченица стана вистински хит, па сега е мотив за сите: Познатиот пензионер удри и по Јелена Розга (ФОТО)

Одговорот на пензионерот од Загреб во врска со грипот и неговите совети за здрав живот станаа вистински вирален хит деновиве наназад. Неговиот...
Познати

За оваа снимка зборуваат сите: Јелена Розга ужива во базен, а она што го носи на себе запрепасти многумина (ВИДЕО)

На видеото кое предизвика многу реакции се гледа пејачката Јелена Розга како се релаксира во вода, додека многумина ги збуни нејзината...
Познати

Ја остави Розга пред олтарот заради оваа жена- Сопругата на Стјепан позираше топлес само за да привлече внимание (ФОТО)

Поранешниот вереник на пејачката Јелена Розга откако ја остави пејачката среќата ја најде во Лола Астанов со која пред еден месец стапи...