јелена розга

Пронајдени се 34 резултати на тема „јелена розга“
Познати

Пукна тиквата: Јелена Розга во Македонија дојде сама, го остави момчето кое буквално и беше сродна душа (ФОТО)

Хрватската пејачка Јелена Розга повторно е сама веќе неколку месеци откако во медиумите одекна веста дека убавата сплитчанка е заљубена...
Познати

Сирена со џиновски гради во бикини- еве со која мистериозна убавица Стјепан Хаусер ја замени поранешната девојка Јелена Розга (ФОТО)

Хрватскиот виолинист Стјепан Хаусер (34) го привлече своето внимание во јавноста овие денови откако на својот Инстаграм профил сподели...
Познати

За обична прошетка носи комбинација која чини брдо пари: Сите гледаа во Розга среде улица која се прошета со шест илјади евра (ФОТО)

Хрватската пејачка Јелена Розга (43) неодамна објави фотографии од својата прошетка, а наместо таа целото внимание го привлече нејзината...
Познати

На Јелена Розга никако да и тргне во љубовта- фановите откако дознаа колку години се разлика со новото момче се разочараа од пејачката

Една од најпопуларните хрватски пејачки Јелена Розга (42) ова лето започнала љубовна врска со 12 години помладо момче од Белград. Розга...
Познати

И беше свршеник на Розга, па ја откачи за оваа секс бомба- кога ќе видите како пее и изгледа новата девојка на Хаусер ќе ви се помати во умот

Хрватскиот виолинист Стјепан Хаусер кој се прослави со влегувањето во врска со пејачката Јелена Розга ретко зборува за својот приватен...
Познати

Розга на „Тиквешки гроздобер“ се појави во кратко фустанче и длабоко деколте- мажите се препотија откако ги направи овие жешки пози

Познатата хрватска музичка ѕвезда Јелена Розга вчера беше дел од „Тиквешкиот гроздобер“ во организација на општина Кавадарци. Пејачката...
Познати

Се соблече во минијатурна танга и се сончаше на неговата тераса: По раскинувањето со Розга нејзиното момче има нова бомба (ФОТО)

Хрватските медиуми на големо овие денови шпекулираат за новата девојка на Стејпан Хаусер со позната хостеса. Имено поранешното момче...
Познати

Поранешниот на Розга никако да се одлепи од русокоси: Стјепан во прегратки на Колинда, но фановите се згрозија од тоа како ја нарече (ФОТО)

Музичарот Стјепан Хаусер, кој кон крајот на минатата година одлучил да се раздели со Лука Шулиќ, го чека уште една напорна турнеја. Тоа...
Познати

Кога ќе ја видите неа, веднаш ќе заборавите на Розга: Поранешното момче на пејачката ја остави пред олтар поради оваа секс бомба (ФОТО)

Музичарот Стјепан Хаусер долго време беше во врска со пејачката Јелена Розга, а откако ја остави, тој заплови во луда романса со убавата...
Познати

Неговата реченица стана вистински хит, па сега е мотив за сите: Познатиот пензионер удри и по Јелена Розга (ФОТО)

Одговорот на пензионерот од Загреб во врска со грипот и неговите совети за здрав живот станаа вистински вирален хит деновиве наназад. Неговиот...