јахта

Пронајдени се 38 резултати на тема „јахта“
Регион

Останува мистерија судбината на турскиот бизнисмен чија луксузна јахта беше пронајдена празна на ова туристичко место во Албанија (ФОТО)

Судбината на сопственикот на луксузната јахта, што албанските рибари ја пронајдоа напуштена на 12 милји од брегот на пристанишниот град...
Познати

Хрватската пејачка објави аматерска видео снимка од јахтата- еве што прави со сопругот кој инсистирал да се снимаат (ВИДЕО)

Атрактивната хрватска пејачка Маја Шупут на својот Инстаграм профил сподели две видеа од слободниот ден кој го искористила заедно...
Познати

Провокативната поза на јахта предизвика вистински земјотрес: Дарко Лазиќ се кае по оваа фотографија во бикини на Ана Севиќ (ФОТО)

Поранешната сопруга на пејачот Дарко Лазиќ, Ана Севиќ направи вистински земјотрес на социјалните мрежи откако сподели фотографија...
Познати

Папараците чекаа да се сврти Георгина, а потоа направија кадар за паметење- девојката на Роналдо во танга среде јахта (ФОТО)

Кристијано Роналдо овие денови е на одмор со својата девојка Георгина Родригез и со своето семејство по напозната сеозна во Јувентус....
Познати

Не ни претпоставуваа кој се ги гледа- славната пејачка се „опушти“ со 12 години помладото момче на јахта, сите зборуваат за нивната поза

Славната пејачка Бритни Спирс ужива на плажа со своето згодно момче Сем Асгари кој има има само 25 години, за разлика од 37 годишната пејачка. Папараците...
Познати

Не е скромна: Девојката на хрватскиот репрезентативец сака да и купи скапоцена играчка- се лажете ако мислите дека е автомобил (ФОТО)

Хрватскиот фудбалер Дује Чалета Цар и неговата девојка Адриана Ѓурѓевиќ секое слободно време го поминуваат за да уживаат заедно на...
Познати

Откако славната пејачка му го покажа меѓуножјето на тенисерот, сега следува ново продолжение и видео од нивниот занес на јахта

Бугарскиот тенисер Григор Димитров и познатата пејачка Никол Шерцингер пред неколку дена ги наполнија насловните страници на сите...
Останати спортови

Отпадна од Вимблдон во четвртфиналето, па реши да се рехабилитира на јахта- Цибулкова во минијатурна танга е вистинска бомба (ФОТО)

Има само 160 сантиметри, а ја сметаат за една од најсекси тенисерките во ВТА-семејството. Доминика Цибулкова секогаш била магнет за јавноста,...
Познати

Среде јахта седеше помеѓу две девојки: Нејмар ја одби девојката по танга и ја галеше по задникот оваа девојка (ФОТО)

Имено фудбалерот го привлече целото внимание откако беше забележан пред Новата година во една дискотека заедно со поранешната девојка...