извоз

Пронајдени се 13 резултати на тема „извоз“
Регион

Србија наголемо се подготвува во борбата против коронавирусот: Стопиран извозот на прехранбени производи и средства за дезинфекција

Српскиот претседател Александар Вучиќ, по состанокот со кризниот штаб за отстранување на ефектите од коронавирусот, изјави дека државата...