изолација

Пронајдени се 52 резултати на тема „изолација“
Вести

Власта ќе го казни градоначалникот Димитриевски оти се тестирал наместо да седи во изолација, но молчат како позитивниот испадна негативен?!

Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски, смеел да го напушти својот дом само во случај на влошување на здравствената состојба...
Познати

Лепа Брена откри како го поминува времето во изолација и ги изненади сите: После 40 години има време за оваа работа! (ФОТО)

Српската пејачка Лепа Брена раскажа како го поминува своето време во изолација и вели дека после подолго време се посветила на себе...