изневерување

Пронајдени се 28 резултати на тема „изневерување“
Познати

ВИСТИНСКА ТУРСКА СЕРИЈА: Турска актерка го изневерила сопругот со нејзиниот свекор! И тоа само неколку дена по венчавката (ФОТО)

Турската актерка Гокче Бахадир (39) неодамна се пожали на турската јавност дека нема среќа во љубовта, а после тоа „протекоа“ детали...
Занимливости

СОПРУГОТ ИМАЛ ТРИ ЉУБОВНИЦИ А ТАА МУ ПРОСТИЛА : „Не ми беше лесно да простам, ама тоа е најдобрата одлука што сум ја донела“

Иако на почетокот сè изгледало како бајка, работите се искомплицирале … Имено, таа се вљубила уште на првиот состанок. Работите се...
Занимливости

Сакаше да дознае дали нејзиното момче ја изневерува, па се увери во тоа- овој трик им го препорача на сите девојки (ВИДЕО)

Откако самата таа го испробала овој трик, истиот им го препорачала на сите девојки во светот, доколку сакаат да дознаат дали нивниот...
Занимливости

Колега му се жалел дека девојка му се здебелила, не се средува и не работи: „Појдов кај нив дома, па имав што да видам!“

Маж со сите го споделил она што му го раскажал колега за својата девојка, која на крајот и самиот ја видел. Имено, колегата зборувал дека...
Познати

Оваа девојка го изгубила календарот: Додека Карлеуша е во денови на тага, оваа манекенка зборува за изневерувањето на Душко со неа (ФОТО)

Оваа година лошо тргна за пејачката Јелена Карлеуша која беше во центарот на секс скандал на почетокот на оваа година, за да на крајот...
Познати

Сите знаат за кого се однесува: Лепа Брена удри по мажите кои ги изневеруваат сопругите- за нејзина порака зборува целиот Балкан (ФОТО)

Познатата пејачка Лепа Брена во нејзин стил одлучи да им порача јасна и моќна порака на сите мажи кои ги изневеруваат своите жени со...
Занимливости

Девојката го тестира момчето дали е верно- ако мислите дека ќе заврши со манекенката која таа му ја испрати се лажете, пострашно е! (ВИДЕО)

Кога оваа девојка открила дека нејзиното момче пребарува свршенички прстени на интернет веднаш се подготвила за најромантичниот период...
Фудбал

Абортирала една недела пред венчавката: Ѕвездата на Манчестер ја изневерувал сопругата со сопругата на неговиот брат! (ФОТО)

На денешен ден во 1973-та година е роден англискиот фудбалер Рајан Гигс. Роден како Рајан Џозеф Вилсон, а подоцна го презел Гигс кое е моминско...