изјава

Пронајдени се 26 резултати на тема „изјава“
Вести

Мисајловски: Граѓаните на Македонија заслужуваат подобар животен стандард и ние мораме да се бориме тоа да го оствариме

Денеска започнувам со средба со пензионерите од населеното место Ченто, општина Гази Баба. Ги посетив овие луѓе кои велат дека оваа...
Фудбал

Нова скандалозна изјава која го насмеа целиот Балкан: На Шаќири никако да му дојде памет, па им упати јасна порака на Србите

Фудбалерот на Ливерпул и репрезентативецот на Швајцарија Џердан Шаќири повторно ја тресе јавноста со неговата изјава поврзана за спортот...