изглед

Пронајдени се 22 резултати на тема „изглед“
Занимливости

Поранешниот ја “откачил“ со сурова порака, а сега сигурно се кае – оваа девојка направи неверојатна трансформација на изгледот (ФОТО)

„Откако ме остави дечко ми, решив да го натерам да зажали и успеав.“ Tрансформацијата на жената по име Џордан (30), која по раскинувањето...
Живот и стил

Покажа дека сте здебелила за време на пандемијата, па добива закани по живот – ова видео на многумина им се допадна, но…

Корисничката на TikTok, Клои Ксандрија, сакала преку видеото да покаже дека е нормално да се здебелиш неколку килограми додека светот е...
Познати

Беше сон на секој маж како “чуварка на плажата“: Денес има 48 години и уште изгледа неверојатно добро (ФОТО)

Кармен Електра ја откри тајната на убавината и на нејзиниот младешки изглед, на кој и денес многу му се восхитуваат. Американската актерка...
Занимливости

Ксенија не ја потстрижала косата од 2006 година: Мажите не можат да му одолеат на нејзиниот изглед (ФОТО)

Иако има долга, кафена коса, Ксенија ја викаат молдавската Златокоса Ксенија Ланенцо (30) од Молдавија стана планетарно позната по својата...
Познати

Повеќе не изгледа вака: Ана Николиќ покажа како се станува вистинска секси пејачка на естрадата, па ги рашири нозете (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ се поочигледно е дека сака да го смени својот живот од корен, особено својата телесна тежина. Имено пејачката...
Занимливости

КАКО ДА НЕ СТАНУВА ЗБОР ЗА ИСТАТА ЛИЧНОСТ: Беше најгрдата невеста во светот, а денеска од нејзиниот изглед ќе се шокирате (ФОТО+ВИДЕО)

Пред 8 години свадбата на оваа Русинка беше главна тема, кога фотографија од венчавката протече во јавноста, а луѓето започнаа да ја...
Живот и стил

Бил многу дебел и не излегувал од дома: Денес има тело по кое жените воздивнуваат, а мажите му завидуваат (ГАЛЕРИЈА)

Кога ќе погледнете како изгледа овој маж денес, нема да можете да поверувате како изгледал порано. Неговото име е Умар Малик и сега...
Познати

ФОТО: Се сеќавате на Сузан Бојл која со гласот го воодушеви светот – денес има успешна кариера и изглеа неверојатно

Неславната домаќинка од Велика Британија на аудицијата наиде на потсмев на сите во салата, додека не пушти глас. Од истиот момент кога...