изборни листи

Пронајдени се 4 резултати на тема „изборни листи“
Вести

Нетпрес: СДСМ пред сериозен расцеп, лојални кадри му порачуваат на Заев – Дури и Бранко да правеше листи повеќе нови луѓе ќе ставеше

Вчерашното објавување на листите внело сериозно разбранување на духовите во СДСМ и искрено незадоволство, како и се’ погласни коментари...