избори 2020

Пронајдени се 1021 резултати на тема „избори 2020“
Вести

Мицкоски: Разочарувањето кај народот од политичарите е огромно, тоа е така зошто преку ноќ се збогатија на грбот на народот, мора прочистување во политиката

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување во емисијата „Заспиј ако можеш“ на Алфа Телевизија истакна...