избори 2020

Пронајдени се 5 резултати на тема „избори 2020“
Вести

Повеќе од 50 држави ги откажаа изборите на речиси сите континенти, но Заев не се откажува и по цена на здравјето на граѓаните

Лидерот на СДСМ Зоран Заев никако да се откаже од предвремените избори кои требаше да се одржат во април годинава иако речиси околу...