избоден

Пронајдени се 5 резултати на тема „избоден“
Вести

Се викам Стефан и недолжен бев во затвор: Откриени мотивите за бруталниот напад на градоначалникот кој се бори за живот (ВИДЕО)

Градоначалникот на полскиот град Гдањск, Павел Адамовиќ, кој синоќа е избоден со нож во пределот на срцето и стомакот додека стоел на...