иванов

Пронајдени се 4 резултати на тема „иванов“
Вести

Момировски до Иванов: Зошто луѓе од СДСМ и владата наеднаш во пресрет на изборите на социјалните мрежи почнаа да користат само Република Македонија?

На прашање на новинарот Зоран Иванов до неговиот колега Момировски зошто министерката Мизрахи не го почитува Преспанскиот договор,...