Иван Џолев

Пронајдени се 12 резултати на тема „Иван Џолев“
Вести

Не чита и не го интересира закон: Џолев го инволвира судот во политичко барање за смена во независна комисија

Претседателот на Кривичниот суд, Иван Џолев спротивно на законите врши хајка против неистомисленици. Џолев изврши преседан со барањето...