Итна медицинска помош

Пронајдени се 10 резултати на тема „Итна медицинска помош“
Вести

МВР со детали за лицето кое лажно се јавуваше во Брза помош- еве каква казна го очекува 25 годишното момче од Јурумлери

Полициската станица Центар го расчисти случајот со лажното јавување во Итна медицинска помош, кој беше сниман и објавен на апликацијата...