исповед

Пронајдени се 18 резултати на тема „исповед“
Познати

Исповед на синот на Марина Туцаковиќ од која ќе ви замрзне крвта: Виновен сум за смртта на мајка ми, поради мене се разболе но тоа не е мојата најголема казна!

Помина една година откако Марина Туцаковиќ не напушти. Легендарната кантавторка ја загуби долгогодишната битка со ракот, оставајќи...
Вести

Исповед на 30 годишниот Иван – во вода влегол да ги спаси другарите, а до детаљ ги раскажа и поминатите 20 часа на отворено море

Тоа што го доживеа на Халкидики потсетува на филм. 30-годишниот Иван пливал цели 20 часа и се држел за топка која случајно ја нашол во морето....
Занимливости

БИЗАРНА ИСПОВЕД: Девојката која ја сметала за сестра е нејзина мајка, а родителите се всушност нејзините баба и дедо?!

Нејзината приказна е толку неверојатна што дефинитивно ќе бидете збунети! Додека го читате признанието на оваа девојка, ќе бидете запрепастени,...
Вести

Исповед на жртвата Ана за КУРИР: Се разочарав од полицијата и нивниот третман, еве каква казна би им одредила на креаторите на „Јавна соба“ (ВИДЕО)

Никој не може да одговори како јас се најдов во „Јавна соба“, таму има многу девојки, така да ете некој мислел дека ете мене треба да...
Вести

Шокантна исповед на Македонка: Беспрекороно поминавме три континенти, влеговме во Македонија и ни започна кошмарот кој што се уште трае!

Да започнам со тоа дека во рок од 12 часа поминав 3 различни аеродроми во 3 различни земји и континенти БЕСПРЕКОРНО со највисоко ниво на...
Занимливости

Емотивна исповед на мајка која што ја „напуштиле“ децата го „сруши“ интернетот: Часовите се претварат во денови, деновите во месеци, а месеците во години

Мисти Бривер Ли има две деца. Ќерка на 27-годишна возраст и игра софтбол на универзитетот, а синот средношколец и штотолку наполнил 19...
Кошарка

Му реков на Дражен Петровиќ: „Брате мој, те чека сообраќајна несреќа, Бог нека е со тебе“, исповед на легендрниот Мирко Миличевиќ

Кошаркарот Мирко Миличевиќ кои играше заедно со Дражен Петровиќ во Цибона денеска тврди дека ја предвидел сообраќајната несреќа на...
Занимливости

Свекорот ми има германска пензија, морав да се согласам: Останала вдовица, па го шокирала целото семејство

Една вдовица ја раскажа својата интимна исповед и со сите ја подели на интернет. Имено, таа се омажила за својот свекор, таткото на нејзиниот...
Занимливости

Потроши 20 илјади долари на проститутки и кокаин, но нема да го оставам: Исповедта на оваа жена на никој не му е јасна

На еден портал се појави шокантна исповед на жена од Австралија чиј маж е прељубник и зависник од кокаин. Сепак таа нема да го остави....
Занимливости

Морничава исповед на вдовица на џихадист: Силуваше девојчиња пред мене, не знам дали некогаш ќе успеам да се вратам дома

Саманта Сали е вдовица на Муса Елхасани, терорист од Исламска држава, кој загина во воздушен удар од дрон минатата година. Таа сега со...