исказ

Пронајдени се 4 резултати на тема „исказ“
Вести

Боки 13 повторно во обвинителство во врска со кривичните пријави против функционери на СДСМ- ќе добива ли утре нови закани по живот?

Утре Бојан Јовановски попознат како Боки 13 повторно ќе биде донесен во Основното јавно обвинителство во 09:45 часот каде ќе дава свој...