иселување

Пронајдени се 19 резултати на тема „иселување“
Вести

„ДОЈДЕ ЖИВОТ“: Иселувањето фрапантно расте, а власта заборава какви лаги и манипулации им ветуваше на граѓаните

И додека бројките за иселувањето фрапантно растат од ден на ден, власта предводена од Зоран Заев и СДСМ речиси не мрдаат со прст- иако...