исчезната жена

Пронајдени се 33 резултати на тема „исчезната жена“
Општини

Исчезната 50-годишна жена од Прилеп – нејзиниот син апелира до сите сограѓани да помогнат нивната мајка да биде што побрзо пронајдена

Повеќе од 40 часа се трага по исчезната 50-годишна прилепчанка. На прилепчанката Весна Николоска и се губи трагата откако околу 23 часот...