исчезнат

Пронајдени се 15 резултати на тема „исчезнат“
Фудбал

Ќе ви се скрши срцето од неговата очајна изјава: Таткото на фудбалерот се огласи по исчезнувањето на авионот на фудбалерот (ФОТО)

Карфид го сруши клупскиот рекорд за да го купи Аргентинецот Емилијано Сала од Нант. Фудбалерот со мал авион се упати од Франција кон...
Вести

Мајката Маја скршена од болка: „Моето дете го нема 19 дена, да беше игла на некој министер до сега ќе го најдеа“

На дваесет и шестгодишниот Пинета Секондо- Пино веќе 19 дена му нема траг. Тој последно бил виден во Ѓорче Петров на 10-ти декември, 22 часот...