ирина шајк

Пронајдени се 25 резултати на тема „ирина шајк“
Познати

ВИСТИНСКА ЖЕНА БОЖИЦА: Ирина Шајк позираше во проѕирна креација, а од зумираниот кадар мажите „ќе одлепат“ (ФОТО)

Ирина Шајк ги почести своите обожаватели на Инстаграм со фотографија на која позира во проѕирно боди. Широки и ниски ленти ги покриваа...
Познати

„Ми држеше пиштол до главата, па затоа тешко ми е да им верувам на луѓето“: Ирина Шајк искрено за најголемата траума

Ирина Шајк (35) не сака да споделува детали од нејзиниот приватен живот, но сега направи исклучок. Манекенката го призна непријатното...
Познати

Мислеа ќе имаат “брз“ развод, но се сопнаа на најважното: Ирина сака да живее со ќерка им во Њујорк, а Бредли во Лос Анџелес

Додека на почетокот се зборуваше дека актерот Бредли Купер и манекенката Ирина Шајк се разделиле на мирен начин, сега кружат приказни...