инвалидска количка

Пронајдени се 3 резултати на тема „инвалидска количка“
Познати

ФОТО: Контроверзната сестра на Меган Маркл во инвалидска количка се појави пред кралскиот дворец, а потегот на принцезата ќе ве згрози

Саманта Маркл (53), контроверзната полусестра на Меган Маркл, се појавила неповикана пред дворецот Кенсингтон, а во рацете имала писмо. Таа...