интернет

Пронајдени се 33 резултати на тема „интернет“
Вести

Кампањата на власта со украдената фотографија стана ХИТ: Еве како би изгледале, Дојран, Марковите кули и Смоларските водопади (ФОТО)

По вчерашната срамна украдена фотографија преку која владата ја промовираше кампањата „Дома си е дома“ денеска социјалните мрежи...
Занимливости

Нарачала фустан како на фотографијата на интернет, а тоа што го добила на врата е за луѓе +18, па се охрабрила и го облекла (ВИДЕО)

Студентката Јоди Ховард од Даблин нарачала фустан од интернет, но кога стигнала нарачката го добила најнеочекуваниот производ кој...