интегра

Пронајдени се 4 резултати на тема „интегра“
Вести

Екс потпретседателот на Интегра: Љупчо Ристовски се претставуваше како спасител и месаја, а во партијата се случуваа многу сомнителни работи

Екс потпретседателот на Интегра, Воислав Зафировски кој пред само неколку дена премина во ВМРО-ДПМНЕ заедно со голем број членови на...
Вести

Зафировски: Раководни структури од ИНТЕГРА преминуваат во ВМРО-ДПМНЕ, таму ќе продолжиме да се бориме против власта

Веќе слушнавте, поголемиот дел од членовите на претседателството вклучувајќи ме мене како потпретседател и меѓународниот секретар...