инспектор

Пронајдени се 10 резултати на тема „инспектор“
Хроника

НАРОДЕ ВНИМАВАТЕ, ИЗМАМНИЦИ ОПЕРИРААТ НАОКОЛУ: Измамена 73-годишна жена од Кавадарци – лажен инспектор и земал сто илјади денари и 450 евра

Повозрасна кавадарчанка била измамена од лажен инспектор, кој и земал сто илјади денари и 450 евра, информираа денеска од СВР Велес. –...
Вести

НОВ ГОЛЕМ СКАНДАЛ СО НАРКОТИЦИ: Инспeктop од Куманово се договapa со дилep – „Hикoj немa да те диpa од кoлегите“ (ВИДЕО)

На социјалните мрежи на Интернет се забрзано се шири видео од разговор наводно помеѓу инспектор за наркотици и дилер, во кој што инспекторот...
Вести

Инспекторот Илиевски ја информираше германската амбасада за притисокот по откривање на скандалот: Мобингот е најголем од страна на Заев и Спасовски

Денес имав закажана средба во Германската амбасада со луѓето кои што го третираат образованието, културата и другите прашања, беа заинтересирани...
Вести

Хаос на протест во кумановско: Нападната инспекторка, повреден претседател на месната заедница, еден насилник приведен (ВИДЕО)

Претседателот на месната заедница и инспекторка за животна средина биле жртви на насилници во „Шупли камен“. Како што дознава КУРИР,...
Вести

СРАМОТА: Инспектори биле груби кон бабички што продаваат на Зелен пазар, ги бркале, влечеле и сакале да им пишат казни

Немил настан на Зелен пазар ги вознемири скопјани. Како што се објавува на социјалните мрежи, стари женички што дошле да продаваат за...