инјекција

Пронајдени се 4 резултати на тема „инјекција“
Занимливости

Дошла на рутинска операција, излезе во мртовечки сандак: На 28 годишна девојка и згрешиле инјекција, починала во големи маки (ФОТО+ВИДЕО)

Екатерина Федјаева (28) од Уљановск, на западот на Русија почина во страшни маки зошто во текот на рутинска операција, наместо физиолошки...