инфлуенсерка

Пронајдени се 17 резултати на тема „инфлуенсерка“
Познати

И ПУКАЛЕ ВО СРЦЕТО ДОДЕКА НЕЈЗИНИОТ СИН И СОПРУГ ГО ГЛЕДАЛЕ ПЕКОЛОТ – инфлуенсерка убиена во автомобил, причината бизарна! (ФОТО)

Фитнес инфлуенсерката е убиена пред своето семејство во наводен обид за грабеж. Луан Мурта Хардим дос Сантос Мартинс била со сопругот...
Познати

Која беше Македонската инфлуенсерка која несреќно почина: Приватни авиони и најскапа брендирана облека – пред една недела се сликаше и со нашите политичари

Информацијата за смртта Македонката Маја Јанеска (Маја Миа) од Охрид стана топ тема во Македонија. Таа пред неколку дена беше во посета...
Познати

МОМЧЕТО НА ПРОНАЈДЕНАТА МРТВА ИНФЛУЕНСЕРКА ВО НЕВЕРУВАЊЕ – објави последна фотографија со неа, животот после неа нема да му биде ист

Откако вечерва брзо се прошири веста за смртта на популарната мејкап артистка и инфлуенсерка Маја Миа, по потекло од Охрид, се огласи...
Вести

ПРОНАЈДЕНА МРТВА ДЕСЕТИНА ДЕНА ОТКАКО СЕ СЛИКАШЕ СО ОСМАНИ И ФИЛИПЧЕ– инфлуенсерката Маја Миа ги остави следбениците во неверување!

Популарната мејкап артистка и инфлуенсерка Маја Миа Јанеска, по потекло од Охрид, била пронајдена мртва во Африка, јавуваат тамошните...
Познати

„Ти си за затвор или за во лудница“: Популарната инфлуенсерка вози автомобил со детето во раце, доби низа критики (ВИДЕО)

Популарната инфлуенсерка Неда Марковиќ на својот Инстаграм профил објави видео каде во скутот држи едногодишно дете додека вози автомобил. Таа...
Познати

Сакаше да го покаже своето слатко куче, но и излетаа г*лите гради во позадина – поради оваа инфлуенсерка мажите се често на работ на развод

Галин Набила е популарна инфлуенсерка и манекенка од Америка која не престанува да ги воодушевува следбениците на социјалните мрежи. Имено...
Познати

Уби*на познатата инфлуенсерка – одземен и е животот на 33 години, покрај нејзиното тело е пронајдено уште едно, но не на момчето (ФОТО)

Инфлуенсерката Мис Мерцедес Мор е пронајдена мртва во својот дом во Тексас во неделата на 29 август, потврди полицијата.   View...
Занимливости

БИЗАРНО: Многумина ја осудуваат за тоа што и го направила на својата мачка, а таа вели дека само и пружа љубов! (ФОТО)

Инфлуенсерите ширум светот со години со задоволство го украсуваат своето тело со тетоважи, но чинот на девојче од Украина ги разбесни...
Познати

Се разрешува мистеријата: Познатата причина за смртта на младата инфлуенсерка која гола беше фрлена на пат

Инфлуенсерката Алексис Шарки е задавена пред нејзиното голо тело да биде пронајдено покрај патот. -Смртта на инфлуенсерката беше окарактеризирана...
Познати

ЗАСПАЛА И НИКОГАШ НЕ СЕ РАЗБУДИЛА – Инфлуенсерка пронајдена во безживотна состојба по долга борба со анорексија

Инстаграм инфлуенсерка кое се прослави со својата јавна борба против анорексија починала на 24-годишна возраст. За германката Јоси Марија...
Познати

Сподели фотографија во бикини по породувањето со двете деца, па ја нападна целиот свет- инфлуенсерка зажали за оваа грешка (ФОТО)

Познатата инфлуенсерка која сакаше да се пофали со своето тело по породувањето, не доби реакција каква што очекуваше… Ариела Чарнас...
Занимливости

На снимање во живо девојка ја изгуби целата коса: Причината ќе ве шокира, можеби и вие го правите ова! (ВИДЕО)

Инфлуенсерката Лори Фејт пробарала да ја третира косата со препарат за хемиско чистење, за време на „лајв“ јавување на Инстаграм. Лори...