инфлуенсерка

Пронајдени се 4 резултати на тема „инфлуенсерка“
Познати

Сподели фотографија во бикини по породувањето со двете деца, па ја нападна целиот свет- инфлуенсерка зажали за оваа грешка (ФОТО)

Познатата инфлуенсерка која сакаше да се пофали со своето тело по породувањето, не доби реакција каква што очекуваше… Ариела Чарнас...
Занимливости

На снимање во живо девојка ја изгуби целата коса: Причината ќе ве шокира, можеби и вие го правите ова! (ВИДЕО)

Инфлуенсерката Лори Фејт пробарала да ја третира косата со препарат за хемиско чистење, за време на „лајв“ јавување на Инстаграм. Лори...