инфлуенсер

Пронајдени се 5 резултати на тема „инфлуенсер“
Познати

Турски инфлуенсер пронајден мртов под урнатините – следбениците го исмејувале дека немал пари, но и поради физичкиот изглед, па направил две операции

Турскиот инфлуенсер Таха Дујмаз од Хатај беше пронајден мртов во урнатините по серијата разорни земјотреси што ги погодија Турција...