имиџ

Пронајдени се 11 резултати на тема „имиџ“
Познати

Сенида повторно го смени имиџот: Таа е „кралица на трансформациите“, и ова се сите нејзини изданија

Пејачката Сенида Хајдарпашиќ, попозната како Сенида, често експериментира со изгледот, а фановите и го дадоа епитетот „кралица на трансформациите“. Сенида...
Познати

Била фатална за цела Југославија: Со ваква коса и имиџ сигурно никогаш нема да ја препознаете Зорица Брунцлик (ФОТО)

Познатата српска пејачка Зорица Брунцлик сите ја препознаваат по уникатната боја на коса и имиџ која не го променила речиси со години...
Познати

Целиот свет зборува за кралицата Елизабета- се појави во неформално издание во кое наликува на вистинска баба (ФОТО)

Кралицата Елизабета втора присуствуваше на отворањето на кралското коњичко шоу без принцот Филип кој се опоравува од операцијата на...