Икер Касиљас

Пронајдени се 30 резултати на тема „Икер Касиљас“
Познати

Икер Касиљас ќари вдовица која е секс бомба и обожува да се слика топлес – нејзиниот сопруг кој беше познат голман се самоуби лани во мај! (ФОТО)

Легендарниот шпански голман Икер Касиљас (41), се нашол во центар на внимание во шпанските медиуми кои објавиле дека е во врска со Марија...
Познати

Касиљас излезе од болница- кога го здогледа овој „авион“ од сопруга и тој остана стаписан- фановите со порака до голманот (ФОТО)

Легендарниот голман Икер Касилјас денеска беше пуштен од болница, откако имаше инфаркт на тренингот на Порто пред неколку дена, по што...